+90 (216) 427 9494
info@iceledelektronik.com

Hakkımızda

Image Description

ICELED

Elektronik

ICELED 2014 yılında kurulmuş olup, bu zaman içerisinde istikrarlı bir büyüme ile en iyilerin tercihi olmaya başlamıştır. Kaliteli ürün üretimi ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çıktığımız bu yolda müşterilerimize; doğru ürün ve doğru hizmet vermenin sevinci içerisindeyiz. ICE LED , estetik, kaliteli, verimli ve kullanışlı ürün yelpazesiyle aydınlatma sektörünün yarı mamul ve mamul üretici firmaları arasında yerini almaya başlamıştır. Her geçen gün değişen ve gelişen LED teknolojisini takip etmek ve yakalayabilmek için Ar-Ge ve mühendislik çalışmaları yapmaktadır. Müşterilerin talep ve ihtiyaçlarına göre tasarım ya da projelendirme yaparak çözümler bulmaktadır. Firmamız yaptığı işler ile daima ön planda olmayı başarmış, gelişen son teknolojileri takip ederek, müşteri ihtiyaçlarını en güvenilir şekilde, en uygun şartlar ve en güncel teknoloji ile sunmayı başarmıştır. ICE LED ELEKTRONIK, önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti ile ‘satış-üretim-teslim-satış sonrası destek’ zincirinde kaliteden ödün vermeden, ihtiyaç halinde akla gelen ilk üretici olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

ICE LED , iç ve dış mekan aydınlatma ürünlerinin üretim, pazarlama ve satış hizmetlerinin temel politikası; müşteri isteklerini beklentilerin üzerinde yerine getirebilmektir. Bu çerçevede; kolay satın alınabilir, kullanılabilir ve güvenilir ürünü, sahip olduğumuz üstün deneyim ve bilgi birikimi ile tasarlayıp tam zamanında ve doğru olarak üretmek ve satış sonrası kaliteli hizmet vermek başlıca hedefimizdir. Bununla birlikte en ileri teknolojiye ulaşarak, sürdürülebilir ve yenilikçi düşünceyle, insana, çevreye, ekonomiye ve hayata dair KARANLIKTAN AYDINLIĞA geçişinizi tamamlayacak değerli bir kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ

İnsan ve teknolojiyi ortak noktada buluşturan bir yapı ile yüksek kalite ve düşük maliyetli ürün anlayışıyla, üretim yaparak müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşımaktır. Her çalışanımız, tüm süreç ve faaliyetlerimizde sürekli gelişen şartlara bağlı olarak gerçekleşen eğitimlerle görevini zamanında ve doğru bir biçimde, çevre bilinci ve çerçevesini sürekli iyileştirme ilkesi doğrultusunda düzeltmeye gerek kalmayacak şekilde tek seferlik değil uzun yıllar paydaş olmayı benimsemiştir.