ICELED Elektronik Üretim Tanıtım Filmi

Üretim Süreci

ELEKTRONİK KART ÜRETİMİ | DİZGİ

ICELED-ELEKTRONİK-kart-üretim-dizgi-hizmetleri

ICELED Elektronik olarak, güncel teknolojilere sahip modern tesisimizde müşterilerimize yüksek hız, kalite ve verimlilik sunan elektronik kart dizgi çözümleri sağlıyoruz. Her zaman müşterilerimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını tam olarak anlamayı önceliğimiz kabul ediyoruz. Bu sayede, projenizin her aşamasında, en uygun ve esnek elektronik kart dizgi hizmetlerini sunarak, yaratıcı ve etkili çözümler üretiyoruz.

ESD Güvenliği:
Elektronik Üretimde Kesintisiz Koruma

Üretim sahamıza girişte "Elektrostatik Desarj Kabini ve Akıllı LCD Hava Duşu" cihazımız kullanılarak personelimiz statik elektrik yükünü minimize etmekte, bu sayede ürünlerimizin kalitesini daha da güvence altına almaktayız.

Ayrıca, topraklama istasyonları ile birlikte ESD korumalı önlük, bileklik ve ayakkabı kullanımıyla personelimiz üretim sürecinde ek bir güvenlik katmanı oluşturmaktadır.

Firmamız, kalite standartlarını yükseltmek ve müşterilere güvenilir elektronik ürünler sunmak konusundaki taahhüdünü ESD korumasını benimseyerek gerçekleştirir.

Güvenlik odaklı üretim süreçlerimiz, ürünlerimizin güvenilirliğini artırır ve müşteri memnuniyetini sağlamada önemli bir role sahiptir.